Po – pá: 7:00 – 18:00
  • cs
  • pl en de sk
-AA+
Objednat se

20.6.2017

Martin Baláž se o Gemini dozvěděl na Facebooku. „Mně už to nějakou dobu obtěžovalo při sportu, protože rád lyžuju. Nosil jsem dlouhá léta čočky, už to začínalo být pro mě celkem nekomfortní,“ vysvětlil, proč se pro operaci na oční klinice Gemini rozhodl.

„Měl jsem velkou obavu, protože přece jenom se jedná o zrak, tak jsem měl strach, aby se něco nepokazilo,“ přiznal. O to větší bylo jeho překvapení po profesionálně provedeném zákroku. „Čekalo mě deset minut zákroku, naprosto bezbolestného. Doma jsem se tři hodinky vyspal a kromě lehce zamlženého zraku jsem nepociťoval žádnou bolest,“ popsal. Na druhý den už nepociťoval vůbec žádný diskomfort.

Sport a aktivní život jsou častým důvodem, proč se pacienti, kteří trpí krátkozrakostí, rozhodnou pro laserovou operaci očí. Nošení brýlí při sportu je pro ně velmi omezující a kontaktní čočky ne zcela pohodlné. Kromě toho jsou pacienti oční kliniky často zaskočeni cenou laserové operace očí, která v Gemini začíná již na 8500 korunách za oko, neplatí se za vstupní vyšetření a i záruka je v ceně. Při ceně nových brýlí nebo kontaktních čoček většinou zhodnotí, že laserová operace je pro ně nejen pohodlnější, ale i levnější variantou, jak vidět ostře.

Řekli o nás

Všechny reference

Naše kliniky