U Gemini 360
760 01 Zlín

tel: 577 202 202
online objednávka

Oční klinika Zlín – mapa

Oční klinika Zlín – popis cesty

Popis cesty ke stažení ve formátu PDF.

Ubytování v okolí – oční klinika Zlín

Penzion IREN
www.penzion-zlin.cz

Penzion IREN se nachází v těsné blízkosti oční kliniky Gemini (asi 200m), je proto příhodným místem pro ty naše klienty, kteří cestují z daleka a kteří chtějí ve Zlíně před nebo po návštěvě Gemini strávit více času. Lokalita místní části Pančava, kde se klinika i penzion nachází je klidná a snadno přístupná MHD, autem i vlakem. Pokoje jsou moderně vybavené, s vlastním sociálním zařízením a WiFi internetem zdarma, prostory penzionu jsou nekuřácké. Doporučit jej může řada našich pacientů i lékařů a zdravotních sester.

Tel: 725 111 997

U Johana
www.ujohana.cz

Restaurace a penzion U Johana se ve Zlíně a jeho okolí těší velké oblibě pro svou jedinečnou atmosféru. Nachází se v těsné blízkosti oční kliniky Gemini (asi 150m) a nabízí ubytování v luxusně vybavených pokojích s domácí atmosférou. Restaurace i penzion jsou přístupné autem (parkování vedle penzionu), MHD a vlakem. Restaurace je denně otevřena a snídaně v ní je v ceně ubytování.

Tel: 577 018 282

Baltaci Atrium
www.baltaci.cz

Hotel Baltaci Atrium se nachází v centru města Zlína. Jde o nové zařízení pyšnící se pěti hvězdami. V rámci hotelu je možné najít kromě restaurace také bohatou nabídku wellness služeb. Každý pokoj je vybaven telefonní přípojkou, LCD televizorem, WiFi internetem a klimatizací. Dojezd na oční kliniku Gemini trvá autem 5-7 minut, je však možnost z centra města využít i MHD nebo taxi.

Tel: 605 000 200, 577 004 100

Koliba U Černého medvěda
www.koliba-zlin.cz

Koliba U Černého medvěda je skvělým místem pro ty naše klienty, kteří potřebují po dlouhém cestování nebo po zákroku na naší klinice v klidu odpočívat a regenerovat. Stylová koliba se nachází v příjemném prostředí přírody, ale i přesto je odtud blízko do centra města.

Tel: 577 436 908

Penzion UNO
www.penzionuno.cz

Penzion UNO je rodinný penzion s milou atmosférou a individuálním přístupem k ubytovaným hostům. Je to příjemné místo pro odpočinek po cestování a pro regeneraci a rekonvalescenci po návštěvě oční kliniky Gemini.

Tel: 775 662 980

Pension Sivena
www.penzion-sivena.cz

Penzion Sivena nabízí ubytování v rodinném domě se zahradou ve vzdálenosti cca 200 m od oční kliniky Gemini. Můžete se ubytovat i s malým domácím mazlíčkem. Pro krátkodobé ubytování je vhodný vkusně zařízený apartmán v přízemí s vlastní kuchyňkou, koupelnou a internetem. Díky přátelské atmosféře se budete cítit pohodlně a bezpečně. Parkování je před domem. Domluvíte se také anglicky, německy a rusky.

Tel: 605 457 080