Zdeňka Chalabaly 3041/2
700 30 Ostrava-Bělský Les

Tel.: (+420) 577 202 202
online objednávka

GPS:
49° 46′ 42″ N
18° 14′ 49″ E
 
 

Mapa

Popis cesty

Popis si můžete stáhnout ve formátu PDF a vytisknout na cestu.

Směr od Opavy
Při jízdě po Rudné ulici směr Český Těšín sjedete na sjezdu Příbor, Hrabůvka. Na první světelné křižovatce odbočíte vpravo na ulici Plzeňská a další světelnou křižovatku projedete rovně. Po ujetí cca 500 m před restaurací Dakota odbočíte vlevo a první odbočkou vpravo se dostanete na ulici Vaňkova, kterou projedete a na konci ulice odbočíte vlevo. Jste u cíle. Těšíme se na setkání s Vámi.

Směr od Frýdku-Místku
Po rychlostní komunikaci z Frýdku-Místku č. 56 ulicí Místeckou přijedete do Ostravy. Po 1 km sjedete na sjezdu směr Dubina, Hrabůvka na ulici Dr. Martínka. Po příjezdu na kruhový objezd odbočíte vlevo směr Dubina na ulici Horní. Pojedete rovně a třetí ulicí odbočíte vpravo směr Bělský les na ulici Zdeňka Chalabaly a po 150 m jste u cíle. Těšíme se na setkání s Vámi.

Směr od Příbora
Po rychlostní komunikaci z Příbora č. 58 ulicí Plzeňskou přijedete do Ostravy. Pojedete směr Bohumín. Po průjezdu druhé světelné křižovatky odbočíte po cca 300 m vpravo na ulici Zdeňka Chalabaly a po 50 m jste u cíle. Těšíme se na setkání s Vámi.

Směr od Havířova
Při jízdě po Rudné ulici směr Opava sjedete na sjezdu Příbor, Hrabůvka. Na první světelné křižovatce odbočíte vpravo na ulici Plzeňská. Další světelnou křižovatku projedete rovně. Po ujetí cca 500 m před restaurací Dakota odbočíte vlevo a první odbočkou vpravo se dostanete na ulici Vaňkova, kterou projedete a na konci ulice odbočíte vlevo. Jste u cíle. Těšíme se na setkání s Vámi.

Vlakové nádraží
Po příjezdu na hlavní nádraží nastoupíte na tramvaj č. 1,18 směr Dubina Interspar. Vystoupíte na zastávce Antonína Poledníka a přejdete vpravo přes cestu na druhou stranu. Pokračujete cca 70 m ve směru jízdy tramvaje a poté odbočíte vpravo na ulici Zdeňka Chalabaly a po 150 m jste u cíle. Těšíme se na setkání s Vámi.

Autobusové nádraží
Po příjezdu na autobusové nádraží projdete podchodem k tramvajím na zastávku Náměstí Republiky. Zde nastoupíte na tramvaj č. 1,10,12,18 směr Dubina Interspar. Vystoupíte na zastávce Antonína Poledníka a přejdete vpravo přes cestu na druhou stranu. Pokračujete cca 70 m ve směru jízdy tramvaje a poté odbočíte vpravo na ulici Zdeňka Chalabaly a po 150 m jste u cíle. Těšíme se na setkání s Vámi.