U Křížku 572
252 43 Průhonice, Praha – západ

Tel.: 577 202 202, online objednávka
 

Dálnice D1 – exit 6
POZOR! Nejedná se o ulici U Křížku v Praze – Nuslích.
 
 

Mapa

Popis cesty

Směr Praha:

Sjedete na  Exitu 6 na Průhonice. Na prvním kruhovém objezdu se dáte druhou odbočkou doprava. Na křižovatce poté odbočkou doleva (ulice Tulipánová), na konci ulice odbočíte třetí odbočkou doleva (ulice Říčanská). Říčanskou ulicí pojedete rovně a druhou odbočkou vlevo do ulice U Křížku.

Směr Brno:

Sjedete na  Exitu 6 na Průhonice, Čestlice. Na prvním kruhovém objezdu se dáte první odbočkou doprava (ulice Uhříněveská), na druhém kruhovém objezdu druhou odbočkou doprava. Na křižovatce poté odbočkou doleva (ulice Tulipánová), na konci ulice odbočíte třetí odbočkou doleva (ulice Říčanská). Říčanskou ulicí pojedete rovně a druhou odbočkou vlevo do ulice U Křížku.

Popis si můžete stáhnout ve formátu PDF a vytisknout na cestu.

Směr z Ústí Nad Labem, Hradec Králové, Karlovy Vary
Při jízdě po dálnici D1 směr na Brno sjedete na Exitu 6 na Průhonice. Na prvním kruhovém objezdu se dáte druhou odbočkou doprava. Na světelné křižovatce pojedete rovně a pak na kruhovém objezdu pokračujete druhou odbočkou doprava. Pak pojedete stále rovně na ulici Říčanskou a poté pokračujete třetí odbočkou doleva na ulici U Křížku. Těšíme se na setkání s Vámi.

Směr od Brna, Českých Budějovic, Plzně
Při jízdě po dálnici D1 sjedete na Exitu 6 na Průhonice – Čestlice. Na prvním kruhovém objezdu se dáte druhou odbočkou doprava (ul. Obchodní). Dále pojedete na druhé světelné křižovatce doprava, pak pojedete nadjezdem přes dálnici. A nakonec druhou odbočkou doprava – ulice U Křížku. Těšíme se na setkání s Vámi.

Hromadnou dopravou – metrem
Vysednete na stanici metra Opatov; blízko východu z metra se nachází u novinového stánku autobusová zastávka. Při cestě MHD využijte linky č. 363, 385 – zastávka Průhonice, po levé straně se nachází kruhový objezd. Ten projdete rovně a následně se dáte první odbočkou doleva – ulice Říčanská. Dále projdete kolem Restaurace U Slepiček, na konci ulice Říčanské, a zahnete třetí odbočkou doleva na ulici U Křížku. Těšíme se na setkání s Vámi. Při cestě MHD dále můžete využít linky č. 328 – zastávka Čestlice-Hypernova. Pokračujete směrem k Albert-Hypermarketu. Dále se dáte k dálnici, přejdete přes nadjezd přes D1, směr Průhonice. Druhá odbočka doprava je ulice U Křížku. Těšíme se na setkání s Vámi.

MHD přesun z Průhonic do Krče

Jděte na BUS zastávku Čestlice, Albert hypermarket > jeďte na zastávku Opatov (2 zast.) > ze zastávky Opatov jděte na metro (trasa C) > ze stanice metra Opatov jeďte na stanici Kačerov (3 zast.) > ze stanice Kačerov jeďte z BUS zastávky směr Nemocnice Krč autobusy č. 06, 113, 114, 139, 150, 157, 189, 196, 215, 293 > vystupte na zastávce Nemocnice Krč a dále jděte pěšky cca 150 m po navigaci Gemini.

MHD přesun z Krče do Průhonic

Z BUS zastávky Nemocnice Krč jeďte autobusy č. 106, 113, 114, 139, 150, 157, 189, 196, 215, 293 na stanici metra Kačerov > ze stanice Kačerov jeďte na stanici Opatov (3 zast.) > ze stanice Opatov:

1. varianta:
Přejděte na BUS zastávku > jeďte směr zastávka Průhonice autobusy č. 363, 385 > vystupte na zastávce Průhonice > po levé straně se nachází kruhový objezd, ten projděte rovně a následně se dejte první odbočkou doleva (ulice Říčanská) > projděte kolem Restaurace U Slepiček (na konci ul. Říčanská) > zahněte třetí odbočkou doleva na ulici U Křížku > dle navigace dorazíte na kliniku Gemini.

2. varianta:
Ze stanice Opatov přejděte na BUS zastávku > jeďte směr zastávka Čestlice, Albert hypermarket autobusem č. 328 > vystupte na zastávce Čestlice, Albert hypermarket > pokračujete směrem k hypermarketu Albert > jděte směrem k dálnici, přejděte nadjezd přes D1, směr Průhonice > druhá odbočka doprava je ulice U Křížku > dle navigace dorazíte na kliniku Gemini.

Cesta autem Průhonice – Krč

Ubytování

HOTEL PARKHOTEL Průhonice
http://www.park-hotel-praha-pruhonice.cz

Ubytování v 25 pokojích, kongresové služby ve čtyřech saloncích pro 5-80 osob se všemi doprovodnými službami, gastronomické a společenské akce, svatby, výborná restaurace s krbem, v letních měsících s venkovní terasou.

Klienti kliniky Gemini mají nárok na slevu 20% z ceny ubytování.

Tel: 267 750 405

Hotel Park Holiday
www.parkholiday.cz/

Hotel Park Holiday je 4* hotelem poskytujícím rekreační wellness a fitness služby.  Pro klienty hotelu je dostupných na 200 parkovacích míst, v hotelových pokojích a prostorách hotelu je k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Hotel Park Holiday nabízí svým klientům i další doplňkové služby.

Pension Coloseum
www.pensioncoloseum.cz

Kompletně zrekonstruovaný Pension Coloseum se nachází uprostřed malebného městečka Průhonice, v blízkosti krásného Průhonického zámeckého parku a Dendrologické zahrady. Svojí polohou i vybavením tvoří skvělou volbu pro návštěvníky přijíždějícími za obchodem i turistikou.Pension poskytuje pohodlné ubytování v 15-ti pokojích. Rozsáhlé prostory zajišťují ideální možnost v podobě konání firemních akcí, rodinných oslav či svatebních hostin. Jsme připraveni Vám poskytnout ten nejlepší servis a maximální profesionální přístup.

Tel: 222 539 539

CLUBHOTEL PRAHA, Průhonice
www.club-hotel-praha.cz

Parkoviště i pro autobusy, 6 samostatných garáží, sportovní vyžití, moderní sportovní hala, tenisové kurty, squash, bowling. Čtyři stravovací zařízení, restaurace, lobby bar, Club restaurant, Česká chalupa s českou a mezinárodní kuchyní.

Tel: 274 010 740

HOTEL FLORET
www.floret.cz

Nabízí tyto služby: kosmetika, manikúra, kadeřnictví, pedikúra, permanentní make-up, piercing, dočasné i trvalé tetování, sauna, bazén, solarium.

Tel: 267 750 532

HOTEL MAGNOLIA, s.r.o.
www.magnoliahotel.cz

Tel: 267 990 510

PENZION POD ZÁMKEM Průhonice
www.penzionpruhonice.cz 

HOTEL TULIPÁN
www.tulipan.cz

Tel: 267 750 141

AQUAPALACE HOTEL PRAGUE
www.aquapalacehotel.cz

Tel: 225 108 888